سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

سیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین:

بهره گیری از خِرد جمعی همراه با تدبیر نقش مهمی در انعکاس مطلوب اخبار دارد

نشریه پیام شهر با انعکاس عملکرد و اقدامات مجموعه مدیریت شهری با بهره گیری از تدبیر و خرد جمعی، نقش مهمی در آگاهی بخشی به شهروندان نسبت به این اقدامات ایفا می کند.

به گزارش پیام شهر؛ سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین در دیدار با مدیر و خبرنگاران پیام شهر با بیان این مطلب که نشریه پیام شهر با زبانی گویا و هنرمندانه عملکرد مجموعه مدیریت شهری را منعکس می کند، تاکید کرد: بهره گیری از خرد جمعی همراه با تدبیر نقش مهمی در انعکاس مطلوب اخبار دارد.

شهردار قزوین با تاکید بر ضرورت توجه به مولفه صداقت در تهیه و انعکاس اخبار و رویدادها خاطرنشان کرد: عملی شایسته تقدیر است که ماحصل آن مثبت باشد؛ در واقع می توان گفت صداقت در کار به ویژه در حوزه رسانه چیزی جز خروجی مثبت و دستاورد خیر برای شهروندان نیست.

وی با بیان این مطلب که پیام شهر صدای رسای مجموعه مدیریت شهری است، اظهار امیدواری کرد: نشریه پیام شهر همچنان در میان نشریات استان بدرخشد و بتواند عملکرد و اقدامات فراوان مجموعه مدیریت شهری را به گوش شهروندان برساند.

شهردار قزوین در ادامه  بیان کرد: حوزه های کاری شهرداری گسترده است و تنها نهادی است که به جرأت می توان گفت یک کارگاه بزرگ عمرانی به شمار می رود و روزانه طرح های خُرد و کلان زیادی را در سطح شهر به اجرا در می آورد؛ از همین رو  باید با انعکاس این عملکرد در مسیر آگاه سازی شهروندان نسبت به عملکرد مجموعه مدیریت شهری گام برداشت.

تصاویر مرتبط