سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

فرمانده انتظامی استان قزوین:

کشف حجاب در خودروها پیگیری می‌شود

به گفته فرمانده انتظامی استان قزوین، در خودروهایی که کشف حجاب می‌شود در سامانه ثبت و به آن رسیدگی می‌گردد.

به گزارش پیام شهر؛ سردار مهدی حاجیان، در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: در این هفته دومین یادواره شهدای ناجا در راستای گرامیداشت جایگاه و هدف این شهدا در استان برگزار می‌شود.

او افزود: نیروی انتظامی در سه حوزه شامل مرزی، مبارزه با ناامنی و ناهنجاری‌ها، ارائه خدمات ترافیکی و نظم و انضباط شهری فعالیت می‌کند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه کشف حجاب در قانون جرم است، گفت:  در طرح ناظر ۱  درخودروهایی که کشف حجاب می‌شود، در سامانه ثبت و به آن رسیدگی می‌گردد.

حاجیان ادامه داد: در هفته ناجا ۲۷ برنامه با ۱۵۰ زیربرنامه کلی در ۶ شهرستان استان برگزار می‌شود؛ ضمن اینکه نشست با دهیاران، هم‌اندیشی با صنوف، برنامه برای دانش‌آموزان، مانور موتورسیکلت‌سواران قانونمند برنامه‌های آموزشی و نظایر آن از برنامه‌های این هفته است.

فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: در ۶ ماهه امسال ۱۶۷ میلیون تردد از محورهای مواصلاتی استان اتفاق افتاد که افزایش ۱۰ درصدی داشته و مرگ ناشی از تصادفات ۱۲ درصد کاهش داشته‌است.

حاجیان اضافه کرد: افتتاح سامانه پیامکی ۱۱۰ برای افرادی که مشکل گویشی و شنوایی دارند از برنامه‌های هفته ناجا به صورت کشوری است و قزوین از استان‌هایی است که سامانه مورد نظر در آن راه‌اندازی می‌شود.

او بیان کرد: درباره مرگ مدیر بیمارستان ولایت تحقیقات پلیس ادامه دارد و باید نظریه پزشکی قانونی و نتایج بررسی صحنه آماده شود؛ اما چون هنوز به قطعیت نرسیده‌ که علت تامه مرگ چه بوده‌است نمی‌توان اظهارنظر قطعی کرد.

تصاویر مرتبط