سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

حق شناس، عضو شورای اسلامی شهر قزوین:1

عدالت در انتشار اخبار وظیفه خطیر خبرنگاران است

عضو شورای اسلامی شهر قزوین، عدالت در انتشار اخبار را از وظایف خطیر اصحاب رسانه دانست

به گزارش پیام شهر؛ محسن حق شناس عضو شورای اسلامی شهر قزوین که به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی  در دفتر نشریه پیام شهرحضور یافته بود ضمن تبريك  روز خبرنگار به مدير و هيات تحريريه اين نشريه با بیان این مطلب، برخورداری از استقلال خبری، تحقق عدالت، و نقد منصفانه و آزادانه را از شروط موفقیت در کار رسانه برشمرد.

وی با تفکیک دو حوزه رسانه و سواد رسانه، بر ضرورت برقراری تعادل میان این دو حوزه تاکید و بیان کرد: متاسفانه توازن میان این دو حوزه امروزه کمتر مشاهده می شود.

حق شناس با بیان این مطلب که امروزه  مردم از فهم و درک بالایی نسبت به موضوعات مختلف جامعه برخوردار هستند، افزود: امروزه  نقدها و تشویق ها بیش از اینکه کاری باشد، شخصی است که این وضعیت برای مردم فهیم‌ما خوشایند نیست.

 

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: امروز وضعیت اقتصادی شهر قزوین وضعیت مناسبی است و اگر موتور محرک آن سالم و پویا باشد، باید سرعت پیشرفت کارها نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته باشد.

 

حق شناس در پایان اظهار امیدواری کرد: با عنایت پروردگار، نشریه پیام شهر هر چه بیشتر در مسیر رشد و بالندگی شهر قزوین گام بردارد.

 

تصاویر مرتبط