دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۷

استاندار قزوین درنشست خبری هفته دولت خبر داد؛

افتتاح ۴۱ طرح شهرداری های استان در هفته دولت

به مناسبت هفته دولت ۴۱ طرح شهرداری های استان با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان افتتاح می شود.

به گزارش پیام شهر ؛ هدایت اله جمالی پور استاندارقزوین درنشست خبری به مناسبت هفته دولت، ضمن تاکید بر ضرورت توجه به مطالبات اساسی مردم و در اولویت بودن آنها اظهار داشت: در سال جاری بنا داریم به دنبال کیفی سازی اعتبارات باشیم و مطالبات اساسی  و دارای اولویت را در دستورکارقرار دهیم.

استاندار قزوین افزود: در هفته دولت امسال ۴۵۷پروژه در بخشهای مختلف، با اعتباری بالغ بر ۸۶۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان و  اشتغالزایی برای ٦هزار و ۴۳۲ نفر به بهره برداری می رسد.

وی در ادامه به پروژه های قابل افتتاح در شهرستانهای استان اشاره کرد و گفت: در شهرستان قروین ۹۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱۹ میلیارد تومان ، در شهرستان تاکستان ۶۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۵ میلیارد تومان، در البرز ۵۲ پروژه با اعتباری بیش از ۵۵ میلیارد تومان، ،در آوج ۷۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیاردتومان، و در آبیک ۷۲ پروژه با اعتبار ۳۹۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

 

به گفته استاندار قزوین؛۱۱پروژه شاخص از جمله پروژه های آبیاری تحت فشار شرکت ویتانا، مدرسه خیرساز درخشان و شرکت نانوپرتو تاکستان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

جمالی پور تصریح کرد: در سطح دهیاری های استان نیز ۱۵۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت وحدت و انسجام مسئولین و مردم تاکید کرد و گفت: شعار و هدف ما خدمت شایسته  به مردم است و دراین راستا اتحاد و انسجام و پرهیز از اختلاف باعث پیشرفت امورخواهد شد.

وی همچنین  ضمن تقدیر از  تلاش بی وقفه رسانه ها خاطرنشان کرد: رسانه ها به عنوان رابط بین حکومت و مردم انتقال دهنده مطالبات مردم هستند و انصافا در موضوع کرونا خوب درخشیدند.

استاندار قزوین همچنین در این جلسه به پیروزی بزرگ دیپلماسی ایران در شورای امنیت اشاره کرد وگفت: این اتفاق بزرگ سیاسی مرهون تدابیر و هدایتهای مقام معظم رهبری، افتخاری بزرگ برای ایران است که باید به آن پرداخته شود.

تصاویر مرتبط