سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۰

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبرداد؛

معرفی 62 تاکسیران متخلف به هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی

62 تاکسیران به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی به هیأت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان از معرفی 62 تاکسیران به هیأت انضباطی سازمان تاکسیرانی به دلیل عدم استفاده از ماسک در هنگام جابه جایی مسافر خبر داد و افزود: با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا و سهم بالای ناوگان حمل و نقل عمومی در انتشار این ویروس به دلیل عدم رعایت رانندگان و مسافران، سازمان تاکسیرانی با آن دسته از رانندگانی که در هنگام فعالیت از ماسک استفاده نکنند برخورد قانونی می کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس، 5 تیم نیروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی با استقرار روزانه در میادین اصلی و ایستگاه ها و خطوط مهم تاکسیرانی، مدارک تاکسیرانانی را که با داشتن مسافر از ماسک استفاده نمی کنند اخذ و آن ها را به هیأت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می کنند.

عرشیان یادآور شد: متخلفین پس از احراز موارد تخلف به کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می شوند و در این کمیته با آنان برخورد قانونی صورت می گیرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: تاکنون 62 نفر از تاکسیرانان فاقد ماسک به هیأت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی شده اند که با آنان برخورد قانونی، شامل جریمه نقدی و درج اخطار کتبی در پرونده صورت گرفته است.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده تخلف استفاده نکردن از ماسک می توانند موارد را با شماره ارتباطات مردمی 137 و یا سامانه ارتباطات مردمی سازمان تاکسیرانی به شماره 33848 در میان بگذارند.

 

تصاویر مرتبط